guguga

Witam wszystkich, bardzo się cieszę że znaleźliście czas żeby tu zajrzeć. Mam nadzieję, że zostaniecie na dłużej 🙂

1 marca 2017 r. zostałam szczęśliwszą mamą Kajetana i chciałabym tutaj przedstawić Wam mój punkt widzenia. Jak każda mama chcę dla swojego dziecka jak najlepiej. Chciałabym żeby się zdrowo odżywiał i wychować go na mądrego chłopaka. Czy nam się to uda to się okaże.

Blog z początku miał być bardzo ogólny, ale odkąd zaczęłam rozszerzać dietę mojego dziecka, bardzo zainteresował mnie temat żywienia dzieci. Choć specjalistą nie jestem, dużo czytam i konsultuję się z dietetykami. Każdą treść, którą umieszczam tutaj dokładnie sprawdzam. Chciałabym żeby każdy rodzic znalazł u mnie wsparcie w żywieniu swojego dziecka.

Mam nadzieję, że znajdziecie dużo inspiracji na zdrowe jedzenie. Wraz z dorastaniem Kajetana będę aktualizować wszystko stosownie do wieku, dlatego zapraszam do śledzenia i czytania 🙂

PS. Aktualizacja 06.2018 r. – ukończyłam kurs Dietetyki I stopnia 😀

certyfikat guguga

Monika

 

Kontakt

gugugablog@gmail.com

Wszystkie zdjęcia i teksty są moją własnością i są chronione prawem autorskim. Zabrania się kopiowania i wykorzystywania zdjęć i tekstów w jakikolwiek celach bez mojej zgody.

Mój blog ma służyć wsparciem i poradami, ale nie zastąpi konsultacji lekarskiej czy dietetycznej. Swoją wiedzę posiadam z literatury, artykułów i warsztatów. Chciałabym inspirować wszystkie mamy. Moje wpisy konsultuję z dietetykami, a jadłospisy układam sama.